Kotor, Kavač – Lux dvosoban stan u Royal Blue kompleksu

295.000 €

Overview

  • Updated On:
  • June 19, 2025
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 71.00 m2

Property Description

Kotor, Kavač – Kompletno opremljen dvosoban stan između Kotora i Tivta u kompleksu s bazenom Royal Blue

Ovaj elegantni dvosobni stan, površine oko 71 m², nudi se potpuno namješten i opremljen. U ukupnu površinu uključena je i privatna terasa uz bazen od 19 m², kojoj se može pristupiti direktno iz dnevne sobe ili jedne od spavaćih soba. Stan se nalazi u prizemlju, što omogućava lak pristup i nesmetanu povezanost sa spoljnim prostorom.

Stan se nalazi unutar prestižnog kompleksa Royal Blue Resort, savremenog stambenog naselja čija je izgradnja završena prije samo nekoliko godina. Kompleks je idealno smješten između Tivta i Kotora, na svega nekoliko minuta vožnje od tivatskog aerodroma — što obezbjeđuje odličnu povezanost, uz mirno i primorsko okruženje.

Stanari imaju pristup brojnim sadržajima visoke kategorije. Na raspolaganju su prelijepi infinity bazen s pogledom na zaliv, elegantni bar uz bazen, kao i potpuno opremljen spa & wellness centar. Takođe su obezbijeđeni teretana i konferencijska sala, kako za relaksaciju, tako i za poslovne potrebe. Jedan od najatraktivnijih sadržaja kompleksa je krovni Bar & Restoran ‘Cielo’, sa kojeg se pruža panoramski pogled na jadransku obalu.

Vlasništvo ovog stana omogućava fleksibilno korišćenje — može služiti kao privatna rezidencija za odmor, biti uključen u program izdavanja preko Royal Blue sistema, ili kombinovati obje opcije.

City:
State/County:
Country: Montenegro

Property Id: 93074
Price: 295.000 €
Property Size: 71.00 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1

Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals

Fri 03 Oct
Sat 04 Oct
Sun 05 Oct
Mon 06 Oct
Tue 07 Oct
Wed 08 Oct
Thu 09 Oct
Fri 10 Oct
Sat 11 Oct
Sun 12 Oct
In Person
Video Chat
Your information





    Property Reviews

    You need to login in order to post a review

    Similar Listings

    kotor levander bay stanovi prodaja
    Prodaja

    Kotor, Morinj – Dvosoban stan na prodaju u k...

    200.000 €
    Kotor, Morinj – Dvosoban stan na prodaju u zatvorenom kompleksu Levander bay Ovaj dvosoban ...
    2 2 96.00 m2details
    Milena Miletić
    stoliv apartmani prodaja
    Prodaja

    Kotor, Stoliv – Manji stambeni objekat sa ap...

    OD 150.000 €
    Kotor, Stoliv – Manji stambeni objekat sa apartmanima blizu mora na prodaju   Ovaj sj ...
    Milena Miletić
    kotorski zaliv luks apartman
    Prodaja

    Kotor, Kostanjica – Luksuzan apartman ...

    490.000 €
    Kotor, Kostanjica - Luksuzan četvorosobni apartman u klubnom kompleksu sa plažom na prodaj ...
    3 3 162.00 m2details
    Milena Miletić

    Compare Listings